SPECIALISTA 3RD LEVEL IT SUPPORT
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Rád / a byste pracoval / a na zajímavém mezinárodním projektu? Máte zkušenosti se správou IT infrastruktury? Pracujete v prostředí OS Linux, ale ani paltforma Windows Vám není cizí?

Na pozici IT Specilisty hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Nastavení a monitoring infrastruktury interního systému
  • Nasazení a podpora aplikací
  • Komunikace se zahraničními supportními týmy
  • Troubleshooting, práce s ticketovacím nástrojem
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti se správou Linuxového prostředí
  • Znalost skriptovacího jazyka (Bash výhodou)
  • Znalost virtualizačních technologií (KVM, QEMU)
  • Zkušenosti se správou síťové infrastruktury a security principy
  • Znalost principů ITIL výhodou
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Propracovaný systém školení
  • Služební mobilní telefon a PC
  • Příspěvky na stravování
  • Teambuildingové akce
  • Práce na novém projektu
  • Požádat