IT Solution Architect
Siemens Mobility, s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : jana.hajkova siemens.comAdministrace systému Windchill v mezinárodním týmu Podpora a aktualizace systémového prostředíKoordinace se zúčastněnými dodavateli, dalšími odborníky v oblasti IT, technickými odděleními a externími vývojáři.

Jako specialista PLM budete analyzovat požadavky našich uživatelů a propracovávat řešení, vždy s ohledem na optimální ekonomickou proveditelnost.

Vypracujete koncepty pro optimalizaci našeho prostředí Windchill a konvertorů, připravíte změny a aktualizace systému, analýzu nástrojů podpory, testy, dokumentaci, ladění a opravy chyb.

Zaměst.výhody : Stabilní zázemí společnosti Siemens Mobility.5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, pohodlné pracovní prostředí, domácí kancelář, školka, vše pro lepší odpočinek a rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Individuální rozpočet na dávky, které lze změnit na kombinaci až 8 dní bonusových svátků, kreditů na stravovací systém a příspěvku na důchod / životní pojištění.

Elektronické stravenky.Multisportová karta.Moderní pracoviště v Praze s vynikající dostupností MHD (vedle stanice metra B Stodůlky)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost