Manažer/ka obchodní skupiny
SMS finance, a.s.
Kroměříž
před 14 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště Kroměříž- náplň práce : aktivnÍ přijímání nových spolupracovníků, jejich školení a celkový rozvoj teamu, konzultace s klienty, správa jejich portfolií, vytváření nejrůznějších prezentací a jednoduchá administrativní činnost- požadujeme : SŠ vzdělání, ŘP sk.

B, základní znalost MS Office, obchodního ducha a motivaci, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování- nabízíme : osobní přístup, kariérní růst, možnost home-office, vzdělávání v oboru financí, služební telefon, notebook, mobilní tiskárnu, služební automobil, firemní tarif, motivační soutěže, výhodný oper.

leasing, aj. - kontakt telefonicky Po-Pá (9 : 00 - 20 : 00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : jan.chytil smsfinance.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost