Vývojář/ka HTML5/SAPUI5/JavaScript webových aplikací pro ERP systém SAP Business One
Versino CZ, s. r. o.
Pardubice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Povolení k zaměstnání dle 97 d).Vaše náplň práce : - Analýza požadavků zákazníka.- Návrh, vývoj a testování webový aplikací.

 • Příprava datových modelů a REST API.- Integrace cloudových služeb.- Příprava technické a uživatelské dokumentace.Co od Vás požadujeme?
 • Ukončené minimálně středoškolské vzdělání.- Základní znalosti nebo zkušenosti s : Vývojem webových aplikací v JavaScriptu, HTML5, CSS, XML - SQL - REST API, OData, a JSON - Verzovacím nástrojem (git, GitHub, SVN).
 • Dobré komunikační schopnosti.- Schopnost analyzovat problém a navrhovat řešení.- Schopnost práce v týmu.- Pokud se navíc orientujete i v následujících tématech, bude to pro Vás výhoda : - MVC architektura, objektové programování - SAPUI5, SAP FIORI, XSJS.
 • SAP HANA database. - SAP Business One Service Layer. - SAP Business Technology Platform.Možnost práce i v dalších kancelářích v Karlových Varech a v Olomouci.
 • Zaměstnanecké výhody : - Přístup k nejnovějším technologiím v oboru.- Skvělý kolektiv s přátelskou atmosféru, kde si navzájem pomáháme.

 • Flexibilní pracovní doba a možnost home office.- Možnost dalšího školení a vzdělávání..Příspěvky na důchodové pojištění.
 • Příspěvek na ubytování v případě, že se budete stěhovat.Odměnu až 20 000 Kč za doporučení nových kolegů, kteří k nám nastoupí.

  Možnost zapůjčení firemního auta i pro soukromou potřebu.Vhodné pro absolventy a OZP-První kontakt e-mailem (jobs versino.cz).

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost