Lékárník/lékárnice
BENU Česká republika a.s.
Teplice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTYPracovní náplní našich pracovníků je : - poskytování konzultační činnosti pro pacienty - spolupráce při objednávání léku a spolupráce s farmaceutickými společnostmi - administrativa spojená s provozem lékárny - zapojování se do odborných projektů jako např.

screening diabetu v lékárnách, individuální poradenství pro pacienty v konzultačních místnostech, testování paměti, Alzheimer screening, odvykání kouření, dny slunce a mnoho dalších.

 • Pro výkon pozice požadujeme : - vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie - zájem pacienta a jeho zdraví - schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství - příjemné vystupování - spolehlivost a pracovitost - český jazyk - C1V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, nebo e-mailem.
 • OSOBNÍ SCHŮZKY MOŽNÉ POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost