Elektroinženýr s AJ / NJ - 70 000 - + 13 . a 14 . plat !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu. Neustále se rozšiřujeme a rosteme. Rozšiřte náš tým a pracujte ve společnosti kde máme jasnou vizi čeho chceme dosáhnout a jak toho chceme dosáhnout.

Hledáme nového kolegu na pozici Elektroinženýra!Budete uskutečňovat výrobu podle předem stanovených podmínek a pravidelFinišovat a servisovat elektronické stroje pro efektivní výrobuZajišťovat kvalitní a bezpečný provoz výrobních strojůŘešit problémy při nedostatečné výrobě Budeme rádi pokud budete mít : SŠ nebo VŠ elektro směruVyhláška č.

50 AJ / NJ na komunikativní úrovniMísto výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců !Co Vám můžeme nabídnout?

Práce na HPP Motivující platové ohodnocení + 13 . a 14 . plat Týden dovolené navíc Příspěvky na dopravu příspěvky na penzijní připojištění Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího růstu Možnost kariérního a finančního růstu Zázemí stabilní a moderní společnosti Dotovaní stravováníVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost