Team leader ve strojírenství (až 45000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Na oddělení obrábění hledáme na nově vzniklou pozici Team leadera! Pokud vám nevadí práce o směnách, máte zkušenosti s vedením lidí, přirozenou autoritu a chuť se naučit nové věci, pošlete mi svůj životopis!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • školení nových i stávajících podřízených
  • kontrola dodržování BOZP, PO a 5S na pracovišti
  • kontrola docházky, plánování směn
  • dohled nad technologickými a pracovními postupy + jejich zpětná kontrola
  • přidělování práce podřízeným, plánování práce a kontrola plnění termínů
  • reportování vedení společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • podílení se na zavádění technologických inovací
  • kontrola a plánování materiálového toku
  • CO POŽADUJEME?

  • min SOU strojní obor
  • praxe na podobné pozici min 5 let
  • vůdčí typ, velice dobré komunikační dovednosti
  • znalost systému SAP velkou výhodou
  • znalost excelu a powerpointu
  • zkušenost s lean managementem, s technologickými postupy při obrábění
  • ochota práce na více směn
  • domluvit se anglicky písemně i ústně
  • CO NABÍZÍME?

  • celkem 28 dní volna
  • plat 40-45 000 Kč dle vašich zkušeností
  • zkrácená pracovní doba na 7,5 hodiny
  • stravenky
  • spousta benefitů a bonusů
  • odměny za pracovní výročí a v životních událostech
  • možnost zakoupit si firemní akcie
  • karta na sportování i pro kámoše
  • parkování před firmou
  • místo pracoviště Brno, poblíž centra
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.