Administrativní pracovník/ce
LOXIA a.s.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Perucká č.p. 2274 / 26, Vinohrady, 120 00 Praha 2KONTAKT : Sonja Bendová, tel. : +420 778 883 238, e-mail : sonja.

bendova loxia.czPošli nám svůj životopis na email sonja.bendova loxia.cz v ČJ a AJ a pár slov o sobě a my se ti do tří dnů ozveme.

Architektonicko-projekční ateliér LOXIA se sídlem v Praze 2, s více než 25letou historií přijme do svého týmu administrativní pracovnici / pracovníka.

Administrativní práce na PC.Vypracovávání nabídek.Vedení a správa tabulek. Příprava podkladů pro uzavírání smluv s obchodními partnery.

Zpracovávání požadovaných agend.Koordinace provozních procesů v rámci organizace. Vedení požadovaných evidencí a další činnosti : ) Rámcově o tobě : SŠ s maturitou (OA, SPŠ, ekonomika, apod.

Pečlivost, samostatnost, schopnost efektivní komunikace. Schopnost objevování a orientace v informacích. Analytické schopnosti.

Znalost Excelu a Wordu na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, apod.) podmínkou. Pokročilá znalost anglického jazyka. Loajalita.

Kladný přístup k budování zákaznických vztahů.Zaujali jsme tě? Pošli nám svůj životopis na email sonja.bendova loxia.cz v ČJ a AJ a pár slov o sobě a my se ti do tří dnů ozveme.

ZAM VÝHODY : Zázemí české stabilní společnosti s velkými vizemi a projekty. Příjemné moderní pracovní prostředí a fajn kolektiv.

Adekvátní finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. Kurzy a školení. Dog-friendly office. Child-friendly office. Flexbilní pracovní doba.

5 týdnů dovolené a 2 free-day.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost