Vývojový pracovník/nice - IT oddělení
SPEL, a.s.
Kolín
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt : Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel. : 321 579 051, Po - Pá 9 - 14 hod,e-mail : kariera spel.cz, osobně : Po - Pá 9 - 14 hod.

Možnost prodloužení na dobu neurčitou.Pracovní doba : 7.00 - 15 : 30 hod ( po dohodě lze upravit).Požadujeme : SŠ vzdělání technického směruZnalost HTML, CSS a PHP (velmi dobrá znalost)Znalost Node.

js (výhodou React) a verzovani GIT (CI / CD vyhodou)Databáze MySQL, Potgresql (výhodou MongoDB),Linux, DockerPraxi s Joomla výhodouSamostatnost, spolehlivost a týmového duchaPožadujeme týmého hráče s praxí v daném oboru a také dobrými referencemi.

Kolegu / Kolegyni, který / á bude zodpovědný / á, spolehlivý / á s aktivním přístupem. Kolegu / Kolegyni, se kterými se budeme rádi setkávat v práci a také mimo ni.

Nabízíme : Zázemí úspěšné a stabilní společnosti Stálou pracovní pozici na hlavní pracovní poměrSystematickou práci na kvalitních technických projektech Profesní růst a pravidelné vzdělávání Odpovídající mzdové ohodnocení Příjemný a stabilní pracovní kolektiv.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost