Vychovatelka v MŠ
Elánek z.s.
Brno
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem prace elanek.euMísto výkonu práce zaměstnance : 9 lokalit v BrněVzdělání : Podmínkou je kvalifikace (obory Předškolní a mimoškolní pedagogika, Vychovatelství, Pedagogika 1.

stupně, dále sociální nebo zdravotnické obory jako dětská / všeobecná sestra, porodní asistentka atd.)S PRAXÍ min.1 ROKU v předškolních zařízení.

Hledáme osobu : - s nadšením pro práci a individuálním přístupem s dětmi (se zkušeností min.1 roku s dětmi, s dobrými organizačními schopnostmi a proaktivním přístupem, zodpovědná, hravá, komunikativní a kreativní)- se základní znalostí AJ- nástup možný 1.

9.2020, 1.10.2020 nebo na DPP ihned- motivační finanční ohodnocení- práci v mladém a přátelském kolektivu- pravidelné firemní akce (teambuilding, interní školení, odborné přednášky)- podpora a zajišťování dalšího odborného vzdělávání - externí školení (2dny / rok)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost