PRACOVNÍK/NICE SENIOR DOPRAVY ČČK PRO MĚSTO ÚSTÍ NAD ORLICÍ A OKOLÍ
Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici PRACOVNÍK / NICE SENIOR DOPRAVY ČČK PRO MĚSTO ÚSTÍ NAD ORLICÍ A OKOLÍNÁSTUP DLE DOHODYPOŽADUJEME : - minimální vzdělání střední odborné- řidičské oprávnění skupiny B- znalost práce na PC (MS Office, internet)- dobré komunikativní schopnosti- samostatnost, spolehlivost, pečlivost- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu- občanskou bezúhonnost- kladný vztah k seniorůmPŘEDPOKLADY : státní občanství ČR, u cizího státního občana trvalý pobyt v ČR, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonůmCHARAKTERISTIKA POVOLÁNÍ : pracovník Senior dopravy ČČK zabezpečuje výkon služby, která se specializuje na zajištění pomoci a podpory osobám v dopravní dostupnosti.

Jedná se o osoby, které jsou oslabeny díky své sociální situaci nebo ztráty některé své schopnosti z důvodu věku, zdravotního stavu, životních návyků, sociálně znevýhodňujícího prostředí - především senioři.

Služba jim napomáhá zapojit se do ekonomického, sociálního a kulturního života společnosti a pomáhá jim žít způsobem, který je ve společnosti považován za běžný.

Jedná se o zkvalitnění života výše uvedených osob v oblasti dopravní dostupnosti např. k návštěvě lékaře, nákupu, návštěvu u přátel, jednání na úřadech, svoz dětí do školy, doprovody atd.

UCHAZEČ PŘEDLOŽÍ PÍSEMNOU PŘIHLÁŠKU, KTERÁ MUSÍ OBSAHOVAT TYTO NÁLEŽITOSTI : jméno, příjmení uchazeče, datum místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče, kontaktní spojeníK PŘIHLÁŠCE JE NUTNO PŘILOŽIT : - životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech (strukturovaný životopis) včetně telefonického a emailového kontaktu- motivační dopisPracovní úvazek bude sjednán na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíců s možností následného prodloužení pracovní smlouvy.

PÍSEMNOU PŘIHLÁŠKU S PŘÍLOHAMI ZASÍLEJTE NA ADRESU : Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí, Kopeckého 840, 562 01 Ústí nad OrlicíDotazy ohledně pracovního poměru Vám budou zodpovězeny na tel. 775 112 998.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost