Specializovaný prodavač/specializovaná prodavačka
Petr Rezek
Teplice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Nástup možný IHNED.LeRoy - ložní prádlo, zdravotní matrace, rošty, postele, ložnicový nábytek, doplňky - polštáře, přikrývky, povlečení, prostěradla.

Jedná se o samostatné a odpovědné řízení a obsluhu prodejny a obsluhu e-shopu.POŽADUJEME : Podmínkou - vzdělání střední s maturitní zkouškou, anebo výuční list + praxi v oboru prodeje - znalost PC - Excel, Word, E-mail - znalost práce s el.

pokladnou - spolehlivost, loajalitu, vysoké prac. nasazeníVýhodou - znalost práce se systémem POHODA - znalost obsluhy e-shopu (vypracování kalkulace, nabídky, prodej .

 • Nabízíme - po zkušební době mzda od 25 000 Kč čistého + % z obratu, stravenkyV případě zájmu nám prosím zašlete životopis na e-mail : info leroy.
 • cz, nebo volejte 774 100 616 ve dnech pondělí - pátek od 10 : 00 do 15 : 00 hod. Termín osobního pohovoru si lze domluvit i na prodejně ve dnech pondělí - pátek od 10 : 00 do 15.00 hod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost