Fyzioterapeut
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Karlova Studánka 6Náplň práce : poskytování rehabilitačního cvičenídiagnóza pohybového aparátuskupinová cvičení s klienty / pacientyprevence, edukace a poradenství ohledně fyzického stavuPožadujeme : SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru fyzioterapieodbornou způsobilost dle zákona č.

201 / 2017Sb.samostatnost, spolehlivost, loajalitu a zodpovědnostzdravotní průkazNabízíme : práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní,smluvní mzdu dle dosaženého vzdělání a délky praxeprofesionální zázemí a stabilní zaměstnánímožnost vzdělávání v oboruširoké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.

000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek FKSP až 9.000 Kč, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)Hlásit se na e-mail jirkal horskelazne.

cz nebo na tel. č. 554 798 260 / 7 : 00 - 15 : 30 / Z : 16.6.2021

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost