Programátor asp.net
Kariéra s.r.o.
Moravskoslezský kraj
před 11 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se zabývá vývojem ekonomického informačního systému, hledáme vhodné kandidáty s prokazatelnou praxí na pozici : Programátor ASP.NET.

Náplň práce :

analýza, návrh a programování webových aplikací a portálových řešení v prostředí ASP.NET (C#)

spolupráce v rámci týmu

návrhy řešení, implementace

podpora servisního týmu

Požadujeme :

technické znalosti a zkušenosti

dobrou znalost C# (OOP) , ASP.NET, WebForms (praxe min. 3 roky)

znalost TSQL (MSSQL) (praxe min. 3 roky), HTML, CSS, JavaScript

výhodou je znalost JQuery, WebServices, WCF

samostatnost a schopnost týmové spolupráce

analytické dovednosti

spolehlivost, důslednost

Nabízíme :

zajímavou práci s možnosti seberealizace

možnost dalšího kariérního a profesního rozvoje

motivující finanční ohodnocení

Termín nástupu : Ihned / dle dohody

Místo pracoviště : Ostrava

Ostrava

Pokud Vás nabídka zaujme zašlete aktuální životopis na kariera03 karierasro.cz a uveďte značku 24898 / TAR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.

12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.