Psycholog/žka - manželský a rodinný poradce v Poradně pro rodinu Šumperk
Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
Šumperk
před 4 hodinami
source : Hitprace

Požadavky : - jednooborová psychologie - magisterský studijní program- psychologická praxe (přímá práce s klienty včetně psychologické diagnostiky) výhodou- orientace v zákoně č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách, a v zákoně č. 359 / 1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění- znalost problematiky náhradní rodinné péče- alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou- bezúhonnost- zdravotní způsobilost- schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými- schopnost konstruktivní komunikace- schopnost držet hranice- empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup- ochota dále se vzdělávat- znalost práce na PC (MS Office)- řidičský průkaz sk.

B - aktivní řidičPopis pracovní pozice : odborné psychologické poradenství v rámci činností : sociální služba odborné sociální poradenství - manželské a rodinné poradenství, zařízení odborného poradenství pro péči o děti (rodinné terapie nařízené soudem či OSPOD, psychologické posuzování žadatelů o nezprostředkovanou pěstounskou péči, Cochemská praxe) a doprovázení pěstounských rodin (dohody o výkonu pěstounské péče).

Úvazek : 1,0 - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Pracovní doba pružná, dle potřeb klientů, provozu poradny v rozmezí 6 : 00 - 18 : 00.

Výhody : stravenky, FokusPass, 5 týdnů dovolené, vzdělávání, supervize, pololetní odměny.Kontaktní osoba pro dotazy k nabízené pozici : PhDr.

Monika Stejskalová 731 447 457.Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e - mailu, a motivační dopis zasílejte na e-mail personalisty E.

Dadáka dadak ssp-ol.cz do 31.8.2020.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost