Specialista/ka back office hypotečních úvěrů - Ostrava
MONETA Money Bank, a. s.
Moravskoslezský, Czech Republic
před 7 dny
  • Naše banka v hypotékách dynamicky roste. Daří se nám! Proto hledáme další kolegy, kteří jsou připraveni nám pomoci tento růst zvládat.
  • Chcete proniknout do procesu správy hypotečních úvěrů a následně připravovat smluvní dokumentaci, hypotéky čerpat a dále spravovat?

    Umíte vnímat věci v souvislostech, orientovat se nejen v bankovních produktech, ale také v různých typech smluvních dokumentů, částečně v legislativě, v oblasti nemovitostí atd.

  • Jste svědomití a nebojíte se vzít na sebe zodpovědnost, kterou tato profese přináší? Umíte pracovat svižně a efektivně?
  • Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

    Náplň práce našich týmů je

  • Vyhotovovat / kontrolovat smluvní dokumentaci hypotečních úvěrů v souladu s platnou legislativou a metodikou banky
  • Kontrolovat plnění smluvních podmínek hypotečních úvěrů a správnost nastavení parametrů úvěrů
  • Provádět čerpání hypotečních úvěrů v rámci přidělené kompetence a v souladu se smluvní dokumentací i nastavenými procesy
  • Poskytovat komplexní administrativní a servisní podporu a aktivně komunikovat s ostatními odděleními banky při zpracování standardních i nestandardních požadavků externích a interních zákazníků v rámci svěřené oblasti
  • Vést písemnou a telefonickou komunikaci se zákazníky (externími a interními) a třetími stranami, s cílem vyřešit jejich požadavky a požadavky procesu
  • Vyhotovovat stanovené typy nesmluvní dokumentace
  • Co požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a důslednost
  • Efektivní využívání pracovní doby, přiměřenou rychlost práce
  • Dobré vyjadřovací schopnosti a komunikační dovednosti
  • Logické myšlení a důvěryhodnost
  • Minimálně obecnou znalost bankovních postupů a procesů z oblasti bankovních produktů a hypotečních úvěrů
  • praktická zkušenost výhodou)

    Co nabízíme

  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího
  • Dny volna navíc sick days, parents day atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře
  • Jedná se o pracovní pozici, jejíž náplní práce je mimo jiné poskytování spotřebitelských úvěrů fyzickým osobám ve smyslu zákona č.
  • 257 / 2016 Sb., o spotřebitelském úvěru (dále jen Zákon ) a zaměstnanec musí splňovat podmínku důvěryhodnosti dle 72 Zákona.

    návaznosti na interní pravidla naší společnosti požadujeme před vznikem pracovněprávního vztahu předložení Výpisu z Centrální evidence exekucí (příp.

    ve verzi s podrobnými údaji o jednotlivých řízeních).