Sociální pracovníci NZDM RUBIKON
Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Vsetín, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ RUBIKONPOŽADUJEME : Hledáme člena týmu nízkoprahového klubu pro děti a mládež, který má výborné komunikační dovednosti, je kreativní a zodpovědný, má rád změnu, baví ho práce s dětmi a mladými lidmi, dobře zvládá stresové situace.

PODMÍNKOU je KVALIFIKACE "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK" dle zákona 108 / 2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ, VŠ sociálního zaměření), Dále požadujeme čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz.

Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitouNÁPLŇ PRÁCE : sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty, metodické vedení sociální práce v zařízení, vedení dokumentace sociální práce.

Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj.NABÍZÍME : práci, ve které se rozhodně nebudete nudit, kde je každý den jiný a přináší nové výzvy.

Možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra, možnost zahraničních stáží, příspěvek na masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.

PRVNÍ KONTAKT : telefonicky paní Marta Doubravová, tel. 739 244 872, popř. e-mail doubravova diakonievsetin.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost