Číšník-servírka
PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.
Kvilda
před 15 hodinami
source : Hitprace
 • Jsme malá rodinná firma s dlouholetou tradicí. Hledáme do našeho kolektivu šikovné,manuálně zručné a pracovité kolegy. Naše firma působí v horském středisku v srdci Šumavy.
 • Jak již název napovídá zabýváme se výrobou pečiva a vařením piva. Tyto činnosti jsou podpořeny cukrářskou výrobou,restaurací, pivnicí a ubytováním.

  Vše co zde vyrobíme, zde také prodáme. Nic neexpedujeme,chceme si zachovat originalitu. Provoz je zde sezónní. Proto je práce vhodná pro uchazeče,který například rádi mimo sezonu cestují.

  Volné měsíce jsou duben, listopad a půlka prosince. Možno pracovat v trvalém pracovním poměru,na dohodu o provedení práce nebo brigádně.

  Možnost ubytování a stravování.Číšník - servírka- pro restauraci hledáme číšníka-servírku- jedná se o samoobslužný provoz 6-00(8-00) - 16-00(17-00).

  Týdenní nebo turnusové střídání- pro pivnici hledáme výčepního - v čepování piva proškolíme. Výuční list není podmínkou- vhodné pro studenty (brigádníky-min.

  věk 18 let)- odměny dle výkonnosti a specializace od 100kč / hod- požadujeme seriózní vystupováníZaměstnanecké výhody : stravování a ubytování zdarma.

  Pokud budete mít zájem o tyto pozice je nutný osobní pohovor. Nenabízíme nejvyšší platy v republice. Ale když bude naše spolupráce fungovat určitě budete s výplatou spokojeni.

  Byli bychom rádi,kdyby vám nevadilo občas odpracovat nějaký přesčas (placený). Kontaktní osoba : Marie Jelínková, tel : 723 948 612 (8 : 00-17 : 00hod), Petr Jelínek, tel : 725 817 009 (8 : 00-17 : 00hod), e-mail : pekarnakvilda seznam.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost