VŠEOBECNÁ SESTRA bez osvědčení na vybraná oddělení
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Náchod, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

CZ-ISCO 32211 Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester) Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Zaměstnání je vhodné i pro absolventy / -ky. Požadavky : vzdělání dle zák. 96 / 2004 Sb. v příslušném oboru, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, pozitivní přístup a vztah k pacientům, výpis z rejstříku trestů, specializace v oboru výhodou.

 • Zaměstnavatel nabízí : zaměstnanecké benefity; nástupní mzdu od 31.010,- Kč + směnový příplatek 5.000,-Kč na lůžkovém oddělení, po zapracování přiznání osobního příplatku;
 • čtvrtletní odměny; zaměstnanecké benefity až do výše 14.000,- Kč / ročně. Kontakt - Bc. Jará Eva; tel. : 491 601 394, 728 215 931, e-mail : jara.

  eva nemocnicenachod.cz (zaslání životopisu).Místo výkonu práce : Nemocnice Náchod - Purkyňova 446, 547 01 Náchod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost