Mistr/ová
KOVOKON Popovice s.r.o.
Kunovice, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro KOVOKON Popovice s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Na Záhonech 1072, Kunovice, 68604
 • Přidáno : 3.8.2019
 • Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství :

  řízení a organizace práce na daném sředisku, zajišťování, dodržování pracovní a technologické kázně svěřeného týmu, zajišťování BOZP při práci.

  Vzdělání se strojním zaměřením, uživatelská znalost MS Office, praktické zkušenosti s vedením lidí, orientace v oblasti strojírenství a technologie, schopnost navrhovat a realizovat systémová řešení a zlepšování.

  Samostatnost, spolehlivost a odpovědnost. Aktivita a iniciativa, schopnost přicházet s vlastními nápady, komunikativnost, schopnost řešit konfliktní situace, technické, logické a praktické myšlení, smysl pro přesnost a preciznost.

  Zázemí české společnosti s 25 letou tradicí, pravidelná valorizace mzdy, profesní rozvoj, zajímavá a odpovědná práce. Kontakt e-mailem.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)

  Hrubá mzda : 30 000 40 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost