SKLADNÍK ve skladu s IT 24600-26000Kč Ostrava
CELogis a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 1 minutou
source : Hitprace

Informace

Jsme na trhu více jak 20let!

zaměřujeme se na poskytování komplexních logistických služeb spojených se skladováním a dopravou zboží, a tak nabízíme svým zákazníkům kvalitní a všestranný servis v oblasti dopravy, logistiky a skladování.

Hledáme parťáka do týmu!

Hledáš stabilního zaměstnavatele?

Jsi spolehlivý a máš rád dobře odvedenou práci?

Pak hledáme právě tebe! Vhodné i pro Absolventy!

Nástup možný IHNED! nebo dle domluvy.

NÁPLŇ PRÁCE :

  • expedice / chystání zboží v IT skladu s elektronikou dle objednávek
  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • balení a kontrola zboží
  • Co od vás očekáváme

  • praxi ze skladu podmínkou
  • výborný zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost a plnoletost
  • řidičské oprávnění na VZV - velkou výhodou (ale lze i obnovit)
  • znalost práce se čtečkou čárových kódů - výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Co vám nabízíme

  • odpolední směny (po-pá), volné víkendy
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • možnost přeškolení / obnova řidičského oprávnění na VZV
  • benefitní program
  • jídelna přímo ve společnosti
  • celofiremní zaměstnanecké akce
  • logistické zázemí na špičkové úrovni
  • práci v čistém a moderním prostředí
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • jistoty - budete kmenový zaměstnanec (po roce možnost na neurčito)
  • rodinnější a přátelská atmosféra v týmech
  • BOHATÝ BENEFITNÍ PROGRAM :

  • pracujeme pouze (po-pá), víkendy a svátky máme volné!
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr (na neurčito po 1 roce ve společnosti)
  • stravenkový paušál 50Kč / směnu cca 1000Kč čistého do tvé mzdy
  • příspěvek na volnočasové aktivity 300 Kč / měsíc
  • příspěvek na narozeniny 500 Kč
  • 1 týden volna navíc (po jednom roce ve společnosti)
  • zvýhodněný tarif na volání (po zkušební době)
  • příplatek za odpolední směny
  • partu fajn lidí
  • každý kvartál vyhlašování dvou nejlepších pracovníků s odměnou 5.000 Kč
  • celofiremní zaměstnanecké akce (hokej, fotbal, teambuildingy apod.)
  • možnost přeškolení / obnova řidičského oprávnění na VZV (hrazeno firmou)
  • možnost parkování na parkovišti firmy
  • jistota - budeš kmenový zaměstnanec
  • Pokud jsi dočetl až sem, pošli nám svůj životopis!

    Rádi Tě uvidíme na osobním pohovoru : -))

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.