Dlouhodobá výpomoc v oddělení nákupu
Siemens
Ostrava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

našem centru sdílených služeb společnosti Siemens, s.r.o. hledáme pečlivé, pohotové a spolehlivé studenty, rodiče na MD / RD i OZP na administrativní výpomoc v oddělení nákupu.

Tato brigáda je vhodná zejména pro časově flexibilní kandidáty, kteří mají zájem o dlouhodobou spolupráci (nejméně na rok).

Čemu se u nás budete věnovat? administrativní práci v oblasti nákupu práci s dokumenty v německém jazyce kontrole dat v příchozích potvrzeních objednávek a jejich porovnávání s daty v objednávkách komunikaci s žadateli a dodavateli při vyjasňování nesrovnalostí v dokumentech práci v obchodních systémech Co byste měl / a mít?

ukončené středoškolské vzdělání podmínkou pokročilou znalost německého jazyka na úrovni B1-B2 možnost pracovat od PO-PÁ každý den 4 hodiny zájem o dlouhodobou spolupráci (min.

1 rok) uživatelskou znalost MS Office týmového ducha a orientaci na výsledek Co Vám můžeme nabídnout zajímavou práci v přátelském kolektivu příležitost k získání praxe v mezinárodní společnosti práci v moderním pracovním prostředí možnost dlouhodobé spolupráce formou DPP / DPČ (20 hodin týdně) flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova po zaškolení 100 Kč / den na Home Office (min.

odpracované 3 hod) využití německého jazyka v denní praxi příspěvek na stravování v podobě stravenek Plně Vás zaškolíme, poskytneme Vám maximální podporu a budeme Vás směřovat k rozvoji Vašich pracovních zkušeností.

Více informací o centru sdílených služeb zde : www.siemens.cz / gbs Organization : Global Business Services Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Early Professional Job Type : Part-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost