MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY / ZÁMEČNÍK
STAVOKLIMA s.r.o.
Homole, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Co u nás budete dělat?- Montovat a demontovat, dodávat klimatizace, vzduchotechniku po celé ČR (prioritně JČ)- Číst v technické dokumentaci- Komunikovat se zákazníky (služební mobilní telefon)- Pracovat v týmuCo od Vás očekáváme?

 • Zkušenosti s montážními a zámečnickými pracemi- Pozitivně nastavené myšlení, spolehlivost, dochvilnost- Manuální zručnost a samostatnost- Časovou flexibilitu, ochotu cestovat po celé ČR- Spolupráci v týmu- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru- ŘP sk.
 • BČím nás potěšíte (není podmínkou)?- Orientaci v technické dokumentaci- Praxi v oboru klimatizace (chlazení) a vzduchotechnikyNa co se u nás můžete těšit?

 • Zázemí ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí- Motivující finanční ohodnocení fixní mzda až do výše 40.000,- vč.
 • motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích- Služební mobilní telefon- Balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu- Výběr z kafetérie - ročně min.

  5 000 Kč- Zaměstnanecké výhody v Programu MultiSport- Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, stravenky- Firemní akce- Rozvojové aktivity, tréninky, školení, pomůžeme vám osobnostně a profesně růst- Příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředíV případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost