Servisní technik
nextbike Czech Republic s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 17 hodinami
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Jsme jedničkou bikesharingu v Česku a do týmu v Brně hledáme rebalancera a servisníhotechnika v jednom na HPP!Tvojí pracovní náplní bude servis a rozvážení jízdních kol po stanicích tak, aby byla stáledostupná našim uživatelům ve skvělém stavu.

Prací v terénu tě povede jednoducháintuitivní aplikace ve služebním telefonu. Převážení kol mezi stanicemi služebnídodávkou.

Budeš komunikovat napříč firmou, zejména s týmem zákaznického servisu nadálku a pomocí naších interních aplikací.Servis typu dofoukání pneu, seřízení brzd, sedla apod.

terénu. Složitější opravy naworkshopu. Zaučíme tě. Zábavná práce v pohybu venku na vzduchu.Připoj se k nám!Důležité je pro nás nadšení, samostatnost a zručnost.

Výhodou alespoň základnízkušenost s opravami jízdních kol. Nutností ŘP sk. B. Nástup začátkem 2022.Jsme tým mladých, pohodových, ale pracovitých lidí a hledáme člověka, který zapadne.

Ozvi se nám na mail a my hned odpovíme.Těšíme se!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost