Strážny v obchode,strážny v závode
LAMA AGENCY s.r.o.
Benešov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Dobrý den Jsme dynamicky rozvíjející se a rozrůstající se perspektivní security bezpečnostní služba, působící na evropském trhu bezpečnostních složek již řadu let s úspěšnými výsledky naší dlouholeté spolupráce na všeobecném lidském rozvoji s profesionálním přístupem celé této sféry a odvětví veškeré security činnosti s tímto spojené a hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří by posílili náš tým a byli by novým větrem do plachet na naší dlouhé cestě úspěchů, vítězství a všeobecné spokojenosti z dobře odvedené práce a jejího adekvátního ohodnocení.

 • Nyní hlavně hledáme nové posily do poboček obchodních řetězců kde se jedná o celkové zabezpečení prodejen a jejich přilehlých prostor za pomoci kamerového systému.
 • Vlastní vůz výhodou, ne však podmínkou... Nýni hledáme také nové posily na rozšížení násho týmu na hlídaní závodu. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat přes odpovědní formulář Těšíme se na případnou spolupráci, vše je jen o komunikaci a děkujeme předem všem zájemcům.
 • Požadujeme : čistý register trestov,dobrý zdravotný stav,na vykonavanie danej práceNabízíme : pravidelný mesačný príjem priplatky, - sviatky,víkendy,odmeny za zachytyVzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost