Obsluha vstřikolisu
KM konsult s.r.o.
Kroměříž, Chropyně
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště Chropyně- Náplň práce : Po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy vstřikolisů, kontroly a balení výlisků.

 • Požadujeme : vzdělání nižší střední, ochotu pracovat v nepřetřžitém provozu, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, ochotu učit se novým věcem- Nabízíme : práci s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou s možností prodloužení, týden dovolené navíc- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : zdenek kmkonsult.
 • cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.

  r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

  Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

  Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost