Servisní technik manipulační techniky
Věra Pietrasová - AneX
Hodonín, CZ
před 6 hodinami
source : Easy-prace.cz

Pro klienta zabývajícího se prodejem a servisem manipulační techniky hledáme Servisního technika. Technik provádí opravy techniky u zákazníků v regionu Moravy, identifikuje potřeby zákazníků a doporučuje profesionální řešení, kontroluje funkčnosti a správnosti vydávané / vrácené mechanizace a strojů na základě zakázky, vyřizuje dokumentaci se zákazníkem.

Požadujeme : - SOU / SŠ technický směr - základní znalosti mechaniky, hydrauliky - zkušenosti v oboru manipulační techniky - výhoda - ŘP sk.

B, aktivně - uživatelskou práci s PC - samostatnost a zodpovědnostNabízíme : - pracovní poměr - nástup ihned nebo dle dohody - nástupní mzdu 30 - 36.

000 Kč - prémie - mobilní telefon, servisní automobil - pracovní dobu 6 : 30 - 15 hod. - zázemí menší zavedené společnostiVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost