Posunovač
Pars nova a.s.
Šumperk
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : - provádí přístavbu vozů a rozpracovaných celků na jednotlivá pracoviště- zajišťuje bezpečné provádění posunovacích úkonů- plní úkoly řidiče venkovní a vnitřní přesuvny a dělníka v dopravě- svěšuje a rozvěšuje vozy a zajišťuje je proti náhodným pohybům- při práci používá zarážky,sochory,klíny,desky,přesuvny,radiopojítka,výhybkyPožadujeme : - požadované vzdělání : SO- znalost předpisů vyplývajících z titulu funkce, - třísměnný provoz (ranní směna od 6,00hod.

do 14,00 hod., odpolední směna od 14,00 hod do 22,00 hod., noční směna od 22,0 hod. do 6,00 hod.)Nabízíme : - zázemí stabilní a prosperující firmy podporující férový přístup- odpovídající finanční ohodnocení- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek ve výši 900,- Kč měsíčně na penzijní připojištění, bonus ve výši 1.

500,- Kč měsíčně za efektivní využití pracovní doby, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, dotované stravování v prostorách společnosti ) Osobní kontakt : po-pá od 9.

00 do 11.30 hod, případně po dohodě v jinou dobu - sebou alespoň stručný životopisKontakt : Bc. Michal MazánekE-mail : michal.

mazanek skoda.cz tel. : 583 365 545 Miroslava ŠvestkováE-mail : miroslava.svestkova skoda.cz tel. : 583 365 573

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost