Specialista údržby elektro
ORLEN Unipetrol
Kralupy nad Vltavou, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?* Zajišťovat soulad s příslušnými zákonnými, statutárními a korporátními standardy v disciplíně elektro* Zajišťovat v rámci své disciplíny přípravu a realizaci zarážkových činností

 • Podílet se na přípravě investičních projektů a technologických změn* Provádět kontrolu technické dokumentace po dokončení investičních akcí a technologických změn* Navrhovat a revidovat strategie údržby pro zařízení elektro k zajištění maximální spolehlivosti, dostupnosti a optimalizace nákladů* Poskytovat odborné poradenství v rámci svého oboru ostatním disciplínám údržby### CO BYSTE MĚL / A ZNÁT A MÍT?
 • Vysokoškolské / středoškolské vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na elektrotechniku* Praxi v oboru alespoň 5 let* Dobré koordinační, organizační a administrační schopnosti* Řidičský průkaz skupiny B* Vyhlášku 50 / 1978 Sb.
 • Ochotu stále se vzdělávat### CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?* Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině* Příležitost účastnit se zajímavých projektů* Možnost osobního i profesního růstu* Odpovídající mzdové ohodnocení* Široký balíček zaměstnaneckých benefitůMÍSTO VÝKONU PRÁCE : Kralupy nad VltavouDATUM NÁSTUPU : nejlépe k 1.
 • 1. 2022, popř. dohodou## Benefits- Bonusy / prémie / 13. plat- Mobilní telefon- Nadstandardní lékařská péče- Sleva na firemní výrobky / služby- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Závodní stravování- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost