Elektro analytik - možné i bez praxe!
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Milovice
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Jste nadšenci do elektrotechniky? Rádi byste se stali součástí moderní výroby elektronických komponentů do aut? Pak jste tu správně! Aktuálně hledáme analytiky do výroby pro nové projekty.

Co Vás čeká? budete provádět analýzy desek tištěných spojů a hotových produktů pro automobilový průmysl součástí Vaší práce bude i návrh nápravných opatření a vedení záznamů Vaše pracovní místo bude v čisté a moderní výrobě můžete se těšit také na osobní i kariérní rozvoj - pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!Požadujeme : Od Vás potřebujeme : maturitní vzdělání v oboru elektro ochotu pracovat na směnný provoz analytické myšleníNabízíme : odměna za plnou docházku ve výši 20 400 Kč za rok (částka je vyplácena pololetně ve výši 10 200 Kč) balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou) příspěvek na závodní stravování formou stravenek v hodnotě 200 Kč příspěvky na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.

až 20 750 Kč za rok na jedno dítě odměna za loajalitu již po 3 letech pracovního poměru příspěvek na firemní dopravu ze směrů Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n.

Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha-Letňany karta Multisport 5 týdnů dovolené a další zajímavé benefityVzdělání : bakalářské, vysokoškolské, vyšší odborné, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost