Řidič sk. C + E, pouze ranní směna, volné víkendy
ABADIA a.s.
Slapy, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Už vás nebaví jezdit dlouhé trasy a trávit v práci celé dny a noci? Jsme česká rodinná firma a do našeho týmu hledáme řidiče pro přepravu našich výrobků na stavby či do kooperací.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?- budete jezdit s dvěma typy aut - Atego a Tranzit - nejčastější trasy okolo Tábora a Tábor - Praha, občas na otočku do Rakouska- manipulace s výrobky hydraulickou rukou na Ategu- budete pečovat o svěřená vozidlaCo od Vás budeme potřebovat?

 • ŘP sk. C, E- platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče- měl byste se dobře orientovat v silničním provozu a měl byste mít už něco najeto- měl by na Vás být spolehCo Vám můžeme nabídnout?
 • jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci- HPP na dobu neurčitou- perspektivu do budoucna- každý den se budete vracet domů, jednosměnný provoz- možnost práce přesčas - když budete pracovat přesčas nebo výjimečně o víkendu, vše dostanete proplaceno- benefity, které Vám nabízíme : - dvousložková mzda s osobními prémiemi- prémie na letní dovolenou a Vánoce- mobilní telefon i k soukromému použití- příspěvek na dopravu a další- nástup možný ihnedDalší informace, které by Vás mohly zajímat : - mzdu Vám sdělíme po telefonu nebo mailem
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost