Praca na produkcji/ Czechy
KBTI Poland
Mlada Boleslav
před 5 dny
source : Recrute

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje pracowników produkcji / montażu (branża Automotive).

Miejsce pracy Mlada Boleslav

Obowiązki :

  • praca na produkcji
  • montaż podzespołów do samochodów osobowych.
  • Wymagania :

  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • chęć podjęcia pracy na terenie Czech
  • dojazd do Czech we własnym zakresie.
  • Oferujemy :

  • praca na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie : po przeliczeniu od 4000 zł netto / miesiąc
  • podwyżki, możliwość szkoleń
  • dodatki : za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele, pracę indywidualną i grupową
  • praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy
  • 25 dni urlopowych
  • dodatek żywnościowy od pracodawcy
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania
  • opieka medyczna
  • Nahlásit tuto nabídku