Skladník/skladnice
Heatex Czech Republic s.r.o.
Jihlava
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - obsluha vysokozdvižného vozíku- chystání materiálu dle výrobní objednávky - provádění inventur- udržování FIFO systému- pravidelný úklid skladových prostorPožadujeme : - pečlivost, samostatnost- flexibilitu Nabízíme : - měsíční bonus dle plnění KPI až 3.

400 Kč, stravenky v hodnotě 100 Kč (z toho 20 Kč hradí zaměstnanec), bonus za docjázku 750 Kč / měsíc, kafeterie 300 Kč / měsíc, po 6 měsících nárok na příspěvek na pojištění 500 Kč / měsíc, Sick day - 2 dny, možnost jazykových kurzů v rámci docházky, náborový příspěvek 20.

000 Kč (vyplacení poloviny v první výplatě po ukončení zkušební doby, druhá polovina vyplacena v první výplatě po skončení 6.

měsíce), firemní akce, roční valorizace platu dle rozhodnutí firmyPrvní pracovní smlouva je na dobu určitou - na 1 rok s 3 měsíční zkušební dobou, poté prodloužení dle vzájemné dohody.První kontakt e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost