ŘIDIČI DODÁVKY S VLEKEM SK. BE
PM Sped s.r.o.
Němčice nad Hanou, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

Nástup ihned. Strukturované životopisy zaslílejte na e-mail prace pmsped.eu. Více informací sdělí pan Plch tel. : 608 002 573.

Požadujeme : řidičský průkaz sk. B+E, spolehlivost, bezúhonnost a samostatnost, zkušenosti a praxe v oboru výhodou.. Nabízíme : odpovídající a včasné finanční ohodnocení, moderní vozový park, telefonickou podporu řidiče, přátelskou, pohodovou a vstřícnou firemní kulturu, právní ochranu v zahraničí prostřednictví D.

A.S. a mnoho dalšího.. Náplň práce : jedná se o řidiče mezinárodní autodopvay, nejčastěji se jezdí Maďarsko, Rakousko, Švýcarsko a Německo.

Uchazeči z blízkého okolí mohou jezdit denní turnusy s návratem domů, pro uchazeče mimo blízké okolí je možnost jezdit týdenní, popřípadě dvou týdenní turnusy.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost