Údržbář / topič
AMANN s.r.o.
Chřibská, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Amann s.r.o., Dolní Chřibská 170, 40744 Chřibská,Požadujeme : " Zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost.

Manuální zručnost a pozitivní přístup k zadaným úkolům." Týmovou spolupráci." Střední odborné vzdělání s výučním listem nejlépe v oboru zámečník či podobném technickém oboru.

Praxe na podobné pozici vítána." říspěvek na penzijní připojištěníNáplň práce : " Oprava a údržba veškerých zařízení firmy.

Zabezpečuje pravidelné čištění zařízení." Provádí zámečnické práce dle dispozic nadřízeného." Zabezpečuje výrobu tepelné energie pro výrobní a provozní potřeby.

Zabezpečuje úpravu technologické vody." Zajišťuje chod svěřených agregátů v souladu s ekologickými předpisy." Obsluhuje ČOV.

Řídí se dalšími příkazy a nařízeními nadřízeného pracovníka." Dodržuje bezpečnostní, ekologické a požární předpisy.Kontakt : e-mailem - zasláním životopisu, telefonicky v pracovní dny 7 : 00 - 15 : 30 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost