klempíř, zámečník (černé řemeslo)
Air Technology s.r.o.
Hodonín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Co byste měl / a splňovat? Vyučení v technickém oboru - zámečník nebo klempíř nebo i instalatér, orientujete se v technických výkresech, praxe v oboru alespoň 1 rok (vždy ve všem zaškolíme), ŘP sk.

B a ochota cestovat, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu.Výhodou (ne podmínkou) bude elektrotechnická kvalifikace V.

50 / 1978 6 (a propadlé oprávnění obnovíme), svářečský průkaz a pájení (propadlé oprávnění obnovíme).Co Vás čeká : výroba VZT potrubí, pájení, pomocná výroba na CNC , výroba ve vlastních výrobních prostorách, montáže a demontáže vzduchotechniky, demontáže zařízení na jednotlivé části.

Na co se můžete těšit? Zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí, motivující finanční ohodnocení dle praxe, odměny a prémie, lidský přístup k pracovní době (pružná pracovní doba) a příjemný pracovní kolektiv, 5 dnů volna navíc (2 dny sick days + 3 nepracovní dny), stravenky, příspěvky na sport a relaxaci , možnost vzdělávat se (školení dle potřeby), služební telefon.

Kontakt na tel. 774 017 139, na mail : kariera airtechnology.cz, www.airtechnology.cz a osobně.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost