Zaměstnanec provozu restaurace - 27000 Kč/měs
McDonald's
Zlín, CZ
před 6 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme ?Máte rádi kontakt s lidmi a jste zodpovědní ? Dokončili jste střední školu a láká vás práce ve službách ? Chcete pracovat v kolektivu, který je zároveň dobrou partou lidí, kteří v létě pořádají grilovačky a další společné aktivity ?

Tak pojďte pracovat k nám do McDonald's ve Zlíně !Nabízíme výborné prostředí pro získání praxe. Naučíme vás, jak si zorganizovat práci, určovat priority, umět se rozhodnout a díky směnnému provozu mít svůj čas ve vlastních rukou a podporujeme osobní rozvoj a růst zaměstnanců.

Součástí je nejen úvodní zaškolení, ale i další průběžné vzdělávání. Výhodou jsou také příplatky za práci v noci či zvýhodněná nabídka produktů pro všechny zaměstnance.

Pokud se vám pozice líbí, tak neváhejte a napište, my se obratem ozveme : ) Co očekáváme ? spolehlivost zdvořilé a příjemné vystupování k zákazníkům i mezi sebou navzájem chuť učit se novým věcem smysl pro týmovou práci zodpovědný přístup chuť komunikovat se zákazníky dobrou náladu odvahu vše potřebné vás naučíme Co nabízíme ?

 • měsíční mzdu od 27000Kč / měs. ihned po zaškolení příplatek 10% pro noční směny víkendový příplatek 10% pravidelné hodnocení vašeho výkonu a s ním spojené další přidávání Benefit kartu, se kterou je možné čerpat slevy nejen u McDonald'
 • s Jaká bude Vaše práce ?Slibujeme vám, že se v práci nudit nebudete. A to nejen díky přátelským kolegům, ale i díky rozmanitosti vaší práce, která bude obnášet přípravu jídla a obsluhu zákazníků a také společnou starost o úklid prostor.

 • Co je třeba udělat ?Oslovila Vás naše nabídka ? Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit ! Pište, volejte, posílejte e-maily nebo nás osobně navštivte v restauraci McDonald'
 • s Zlín, náměstí Míru 5278, Zlín. Franšízantstefek-petr

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost