Tester / Type test technician
Siemens
Praha, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Zajímá vás automatizace a řídicí technika? Chcete být součástí vývoje nových technologií? Siemens je špičkou v oblasti automatizace a vývoje řídicích systémů.

našem R&D centru IOT se zabýváme vývojem produktů (vývoj software, hardware a jejich testování) pro koncept nové generace systémů v rámci Průmyslu 4.

0 . Zakládáme si na vysoké odbornosti, pečlivém přístupu a týmové práci. Podporujeme osobní rozvoj a umožňujeme realizovat vaše nápady.

Rádi bychom Vás přizvali k spolupráci na vývoji produktů průmyslové automatizace. Nedílnou součástí vývoje jsou typové zkoušky (HW test) a funkční testy.

Budeš se věnovat : přípravě testovací sestavy (konstrukce a oživení) spolupráci a provádění typových testů v našich laboratořích spolupráci s externími zkušebními ústavy integračnímu testu vyvíjených komponent spolupráci s vývojáři při ladění prototypů spolupráci se zahraničními partnery přípravě dokumentace a reportování Těšit se můžeš zejména na : až na 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému) flexibilní pracovní doba a home-office bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč "individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění" relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce příspěvek na stravování formou e-stravenek příspěvek na Multi-sport kartu Měl(a) bys mít : SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření vyhlášku 50, par.

6 schopnost používat měřicí přístroje a osciloskop orientovat se v normách dobrou znalost anglického jazyka řidičský průkaz skupiny B analytické a systémové myšlení zaujetí pro kvalitu znalost PLC a řídicích systémů výhodou Organization : Advanta Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Early Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost