Tester ERP Money
Solitea Česká republika
Brno, CZ
před 5 dny
source : jobs4it

Koho hledámeDo našeho týmu v Brně hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici TESTER ERP Money.Smyslem vaší práce bude testovat podnikový software a kontrolovat, jestli vše funguje tak, jak má.

Výhodou je stabilní zázemí prestižní IT společnosti a mnoho různých benefitů.Jak bude vypadat váš den?Testujete Money S4 a Money S5, a to v oblasti skladového hospodářství,evidujete nové bugy a požadavky,tvoříte testovací scénáře,vytváříte automatické testy,úzce spolupracujete s vývojovým a analytickým oddělením,podporujete implementační tým.

Co očekáváme, že umíte?Vyznáte se v problematice skladového hospodářství, pokud budete mít přesah do obecného účetnictví, bude to značka ideál,dobře se orientujete ve firemních procesech,jste pečliví a spolehliví,máte chuť se učit nové věci, např.

pracovat v SQL nebo číst v kódu,umíte dobře komunikovat a máte spisovný projev,dokážete spolupracovat v týmu.Pokud se navíc orientujete v SQL, IT terminologii nebo testování informačních systémů, určitě to nezapomeňte napsat do životopisu.

Bude to pro vás výhoda.V jakém týmu budete pracovat?Na vývojovém oddělení Money S4 a Money S5 nás pracuje 26, takže se rychle seznámíte se všemi kolegy.

Někdo z nich programuje, jiný analyzuje, ale hlavně všichni táhneme za jeden provaz. A taky občas zajdeme na pub kvíz nebo uděláme grilovačku.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost