učitel - písemná a elektronická komunikace
Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1
Litoměřice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Zkrácený pracovní úvazek 2 - 6 hodin týdně. Požadujeme : 1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů pro střední školy, nebo 2) odborné vysokoškolské vzdělání, které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů pro střední školy a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle 22 zákona o pedagogických pracovnících.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru, splnění předpokladů pro výkon činnosti ped.

pracovníka 3 a odborná kvalifikace dle 7 Zákona č.

563 / 2004 Sb.

o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, včetně poslední změny zákonem č.

197 / 2014 Sb., s účinností od 1.

2015.

Podmínky 7 jsou splněny, pokud uchazeč zahájil studium vedoucí k získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost nejpozději do 31.

2014.

Přátelské prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, odměny dle výkonu pracovníka, školení. Způsob prvního kontaktu : emailem, osobně Palackého č.p.

730 / 1, Litoměřice nebo telefonicky od 8.00-16.00 hod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost