Zámečník - přípravář
MS ProTech s.r.o.
Radiměř, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost MS ProTech se zabývá zakázkovou výrobou strojních dílů a kompletních sestav strojů.

NÁPLŇ PRÁCE : do našeho týmu hledáme nového kolegu pro přípravu materiálu a dokončovací práce na svářecích pracovištích POŽADAVKY : technické vzdělání, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly, výhodou zkušenosti se svařováním, manuální zručnost, pečlivost, pořádnost, systematičnost NABÍZÍME : ohodnocení dle schopností a dosahovaných výkonů, možnost osobního a profesního růstu, příspěvek na stravování a penzijní připojištění KONTAKT : telefonicky, e-mailem nebo osobně