Nutrivisio - CENTRUM ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU - supervizor
Pavel Vaněk
CZ
před 6 dny
source : nastalo

DO NOVĚ OTEVŘENÝCH poboček našeho centra zaškolíme ženy i muže pro práci v kanceláři. Možnost práce na HČ / VČ i brigádně.

NÁPLŇ PRÁCE : metabolické analýzy pomocí speciálního bio-analyzéru a vyhodnocování výsledků, sestavení jídelníčků a výživových programů, vedení kurzů cvičení a pohybu (fitclub), zdravého stravování (školy zdraví a výživy).

Možnost práce i ve specializovaném odvětví jako sportovní výživa nebo oblast péče o pleť. Zaměřujeme se na dlouhodobost a denní kontakt s klienty(kontroly, nakupování potravin, servis a následná péče)

NABÍZÍME : možnost až 100% práce dělat formou homeoffice ( online) zaškolení, vzdělávání a rekvalifikační kurz, volnou pracovní dobu.

Nadstandardní fin. ohodnocení. Práci na pobočce v okolí Vašeho bydliště. VČ.8-12 000 Kč / HČ.25-35 000 Kč.Perspektivu a možnost kariérního růstu!Sebevzdělávání a uplatnění v praxi, po zaškolení možnost kariérního růstu.

POŽADUJEME : pracovitost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem , schopnost práce s lidmi, zájem o problematiku. PŘEDEVŠÍM ochota pomáhat lidem a zlepšovat jejich zdraví a kondici.

OSOBNÍ (Online) POHOVOR NUTNÝ !

 • Nejedná se o práci v terénu !
 • Ani o dealerskou činnost !
 • Volejte na tel. nebo rovnou zašlete životopis.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost