♛ Recepční v reklamce na poloviční úvazek ♛
CZECH PROMOTION
Praha, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Motivační dopis pro budoucího kolegu : Ahoj!Za patnáct let od založení agentury se nám podařila spousta skvělých věcí. Vymyslet mimozemšťana Alzu, z kuchyní Oresi udělat jedničku na trhu, vybudovat značky jako Alavis, Vekra, Strážnické Brambůrky nebo Bikero.

Dneska nejen děláme z malých značek velké, ale pracujme i pro ty největší značky, jako je Pilsner Urquell, Coca-Cola a nebo Sportisimo.

Největší radost ovšem máme z toho, že jsme obklopeni týmem osobností, špičkových profesionálů a skvělých lidí, se kterými pro naše klienty dokážeme dělat neuvěřitelné věci.

Dneska píšu tento dopis, protože hledám někoho opravdu výjimečného. Člověka, který se rád směje a který rozdává pozitivní energii.

Takto výjimečnou osobu hodláme i nadstandardně ohodnotit a to nejenom penězi.Recepce je pro nás nejdůležitější. Je to vstupní brána do firmy a zároveň její srdce .

Proto také leží v těsné blízkosti naší firemní kavárny a baru. Tvoje tvář bude vítat naše nejdůležitější klienty a každé ráno zdravit sto kolegů.

 • Hledám někoho, pro koho je komunikace jeho přirozeností.
 • Hledám někoho, kdo rád zdolává nečekané pracovní situace, protože těch tedy je
 • Hledám někoho, kdo umí udržet pořádek na place (v zasedačkách, v naší firemní kavárně a na recepci).A čím nám přispěješ?
 • Že díky tvé práci budou veselí a usměvaví kolegové, klienti i návštěvy, že naše prostory budou reprezentativní a chod kanceláří bude šlapat jak po drátkách.

  Hledám tě na poloviční úvazek. Jestli jsi na / po rodičovské dovolené nebo studuješ, jsi srdcař, ale umíš si i dupnout, neváhej a ozvi se mi.

  Jestli jsi to ty, koho hledám, a chceš být kolegům prospěšný, pošli mi, prosím, na oplátku svůj životopis a motivační dopis.

  Budu se těšit, že spolu budeme pomáhat našim klientům, aby byli úspěšnější. Máme na stole spoustu práce Matěj Raiter, Back Office ManagerP.

  S. : A jelikož se blíží léto, období dovolených, tak chápeme, že si budeš chtít vybrat dovolenou i ty. Tuto možnost poskytujeme i ve zkušební době.

  Benefits- Mobilní telefon- Notebook- Vzdělávací kurzy, školení- Občerstvení na pracovišti- Příspěvek na vzdělání- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost