Montér - elektro
DYNEX TECHNOLOGIES, spol.s r.o.
Buštěhrad, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme příjemného člověka, který je pohotový, pečlivý a rád za sebou vidí výsledek své dobře odvedené práce. Někoho, kdo ocení kolektiv stejně založených lidí a koho bude těšit, že jeho práce bude pomáhat včasné diagnostice.

Co budete dělat : - Mechanická montáž přístrojů včetně instalace elektronických prvků a kabeláže- Oživování přístrojů, nastavování parametrů přístrojů, mezioperační a výstupní kontrolu přístrojů (po zaučení)- Kompletace přístrojů pro expedici na základě objednávek zákazníků.

 • Příprava kabelových svazků.- Příprava elektronických dílů pro montáž přístrojů.- Kontrola a oživování řídících elektronik přístrojů (po zaučení).
 • Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : - Úplné střední odborné vzdělání, nebo Střední odborné (elektrotechnického zaměření výhodou) - Nejdůležitější je odpovědnost za odvedenou práci a chtít dělat věci pečlivě (naše přístroje jdou do celého světa) Co vám rádi nabídneme : - Zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti (HPP i částečný úvazek)- Zajímavé finanční ohodnocení (160,- až 180,- Kč / hod.

  Prémie- 13. plat- 5 týdnů dovolené- Stravenky- Uvolněná firemní atmosféra a pracovní kolektiv- Firemní večírky, oficiální team-buildingy a neoficiální sportovní a kulturní akce- Práci v krásném prostředí nové budovy vedle Buštěhradského zámku- Posilovna a sauna pro zaměstnance- A krom dalších věcí neomezené množství dobrého espresa .

 • Nástup možný ihnedPro ulehčení procesu výběrového řízení, prosím, zasílejte Váš životopis na : použijte odpovědní formulář
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost