Mid/Senior Automation Tester
RITS Professional Services
Prague, Czech Republic
před 5 dny
source : Just Join IT

C# (regular)

Cześć! Jesteśmy RITS i poszukujemy Testerów Automatyzujących!

Projekt : Nowa Platforma WWW oraz MOBILE bankowości internetowej dla klientów biznesowych, projekt w w trakcie rozwoju, 90% prac to nowe funkcjonalności.

Poszukujemy kandydatów na poziomie MID (min. 2 lata doświadczenia) oraz SENIOR (min. 4 lata doświadczenia)

Wymagania :

  • minimum 2 lata doświadczenie, jako Tester w projektowaniu przypadków testowych i ich testowaniu (w tym doświadczenie w automatyzacji przypadków testowych)
  • dobra znajomość webserwisów (SOAP, REST) oraz narzędzi do testów API jak np. SoapUI, Postman
  • dobra znajomość składni SQL
  • dobra znajomość składni JSON / XML umożliwiającej analizę logów aplikacji
  • znajomość narzędzi jak Jenkins, Selenium Webdriver, Visual Studio
  • znajomość języków programowania C#, Java, Groovy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym / zaawansowanym
  • Obowiązki na stanowisku :

  • Przygotowanie scenariuszy testowych
  • Tworzenie danych do testów
  • Testy manualno-automatyczne, automatyzacja testów zgodnie z wykorzystywanymi narzędziami
  • Udział przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych
  • START PROJEKTU 1 grudnia 2022

    Chciałbyś dowiedzieć się więcej o szczegółach oferty? APLIKUJ!

    Nahlásit tuto nabídku