Kladenské lego hledá brigádníky Mzda až 140 Kč na hodinu
Dobrá práce.cz
Chomutov , CZ
před 1 dnem
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Kladenský závod společnosti LEGO hledá brigádníky na dlouhodobou spolupráci, kteří se chtějí vrátit zpět do svých dětských let a dobře si vydělat!

Hlavním požadavkem je Vaše pečlivost a spolehlivost.

Pokud jste plnoletí a šikovní, tak hledáme právě Vás.

Nabídka

  • super mzdu 126 Kč / hod. + 7 Kč / hod. za odpolední směnu + zákonné příplatky za víkendy a noční
  • 2300 Kč měsíční bonus při splnění plné docházky
  • do práce Vám pomůžeme svozovými autobusy, které bude mít zcela zdarma a to
  • z měst : Teplice, Bílina, Litvínov, Most, Chomutov, Louny, Slaný a také Rakovník

  • navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za 14 Kč
  • pokud rádi cvičíte, můžete využí vybavených fitness prostor
  • Určitě Vás a Vaši rodinu potěší sleva 50% na všechny druhy stavebnic LEGO!

    Chcete-li získat super pravidelnou brigádu nebo víkendový přivýdělek a zároveň poznat, jak se vyrábí stavebnice dětských snů, neváhejte a kontaktujte nás přes e-

    mail : zaslat email nebo telefonem : 226 257 587.

    Pracovní náplň

    Náplní Vaší práce bude pouze vybalování, třídění či následné kompletování a balení stavebnice LEGO. To vše v klidném a čistém prostředí.

    Pokud nemůžete pracovat ve stoje bát se nemusíte u nás máte možnost pracovat i v sedě.

    Směny si zde můžete plánovat dle Vaší potřeby (minimálně 2x v týdnu) možnost brigády v týdnu i o víkendu. Město : Kladno,Most,Louny,Rakovník,Slaný,Litvínov,Chomutov

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!