PLC PROGRAMÁTOR - NE AUTOMOTIVE!
Grafton Recruitment
Turnov
před 1 dnem
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáme posilu do týmu na pozici "PLC PROGRAMÁTOR"! Máš praxi v programování PLC? Znáš TIA portál, Siemens či Simotion a Eplan?

Rád dojedeš za zákazníkem?Pokud již nechceš pracovat v automotive a upřednostníš firmu, kde s Tebou majitel prohodí pár slov, pošli nám svůj životopis!Co Tě čeká na pozici PLC PROGRAMÁTOR?

  • oživování a servis strojů, pohonů* práce se SW - Siemens Scout, Simotion a diagnostika* programování PLC strojů s orientací na sklářský průmysl* školení elektroniků* výjezdy k zákazníkům do zahraničí
  • BENEFITY :

  • prémie* týden dovolené navíc* dotované závodní stravování (5 druhů jídel)* zajímavé mzdové ohodnocení
  • možnost osobního odborného růstu* firemní jazykové kursy (AJ)
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce* pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou ( 1 rok )* po zapracování, pracovní poměr na dobu neurčitou* využití výrazně zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • POŽADAVKY :
  • min. SŠ
  • min. SŠ
  • praxe v oboru alespoň 1 rok
  • praxe v programování PLC strojů (PLC Siemenes, Simotion výhodou)* znalost TIA portálu* znalost výkresové dokumentace (Eplan)* schopnost domluvit se anglicky se zákazníkem - nebo mít zájem se AJ doučitPozn. : Mzda dle zkušeností
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.