Konstruktér návrhář Brno
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Brno, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Konstruktér návrhář (vhodné i pro absolventy / ky) Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o.

který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna hledáme nové členy týmu na pozici : Hlavní náplň práce : Návrh produktu pro zákazníka za pomoci SolidWorks Aktivní úzká spolupráce s projektovými manažery při konstrukci nového výrobku.

Aktivní spolupráce při vytváření nových konstrukčních standardů Aktivní spolupráce s technologií při návrhu výrobku v oblasti vyrobitelnosti resp.

výrobních nákladů.

Analýza vyrobitelnosti dle požadavků zákazníka a návrh změn Komunikace se zákazníky v oblasti spojené s projektem nový výrobek Řízení výkresové dokumentace uvolněných výrobků a polotovarů dle OP / ISO Týmová spolupráce v oblasti dalších souvisejících projektů Aktivní spolupracuje se zákaznickým servisem pří návrhu cenové nabídky a dodacích termínů u nástrojů pro proto / PPAP Naše požadavky : Vzdělání : Bc.

oboru strojírenském - podmínkou pozice vhodná i pro absolventy Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni Nutná znalost výkresové dokumentace metodiky konstrukce dílů a sestav Nutná znalost práce v softwaru pro konstrukci 3D 2D SolidWorks výhodou Výhodou -

zkušenosti v oblasti technologie přípravy výroby SAP není podmínkou je však výhodou Nabízíme : Zázemí silné a stabilní společnosti Motivující finanční ohodnocení Dny dovolené nad rámec zákona příspěvek na penzijní připojištění Odborné a jazykové kurzy školení Firemní akce Příspěvek na závodní stravování Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí Zvýhodněné mobilní tarify Péče o zaměstnance ovoce v zimě očkování atd.

Mzda : 26 000 Kč 33 000 Kč měsíčně Termín nástup : Ihned dle dohody Pro další informace nás neváhejte kontaktovat těšíme se na Vás! Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas společnosti Job Leader Czech s.r.o.

ke shromažďování zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č.

101 / 2000 Sb.

o ochraně osobních údajů v platném znění.

Vzdělání : bakalářské, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Plný úvazek, Brigády, Práce na ŽL

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost