Recepční
Léčebné lázně Lázně Kynžvart
Cheb, Lázně Kynžvart
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Platové ohodnocení : 20.

000,- Kč až 24 : 000,- Kč (uvedenému druhu práce odpovídá plat podle nařízení vlády ČR č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě).

Pracovní doba : turnusové služby (12-ti hodinové směny, 7 : 00-19 : 00 h, ranní směna 8 : 00-16 : 00 h, odpolední směna 11-19 : 00 h).

Náplň práce : poskytování informací o ubytovacích a ostatních službách zákazníkům včetně informací o cenách poskytovaných služeb, vyřizování požadavků, stížností či reklamací zákazníků, vedení požadovaných agend (kniha hostů), zpracování podkladů pro účetnictví (pokladní kniha, evidence přijatých a vydaných účetních dokladů, výkazy tržeb, recepční uzávěrka), příjem hotovostních a bezhotovostních plateb zákazníků za poskytnutí služby a zboží včetně vystavování příslušných dokladů.

Požadujeme : středoškolské vzdělání, flexibilita, znalost práce na PC, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, samostatnost, zodpovědnost.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat Po-Pá 9 : 00-14 : 00 h) anebo e-mailem (zaslat profesní životopis).

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost