Asistent/ka finančního ředitele
Teplárny Brno, a.s.
Soběšice, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Teplárny Brno, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Okružní 828 / 25, Brno 38 (Soběšice), 63800
  • Přidáno : 3.7.2019
  • Odborní asistenti v administrativě :

    přijmou zaměstnance na pracovní pozici "Asistent / ka finančního ředitele"

    Požadavky :

    Vzdělání SŠ / VŠ - ekonomické zaměření výhodou

    Praxe v administrativě

    Výborná znalost práce na PC (MS Office, Power point, Internet)

    Zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu výhodou

    Znalost AJ výhodou

    Dobré komunikační schopnosti slovem i písmem

    Samostatnost a výborné organizační schopnosti

    Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

    Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)

    Motivační dopis

    Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené :

    Plní úkoly zadané ředitelem, zprostředkovává zadávání úkolů vedoucím úseku, eviduje

    a kontroluje plnění zadaných úkolů

    Organizuje porady a pořizuje z nich zápisy Vyhodnocuje docházku zaměstnanců úseku Eviduje a zakládá písemnosti, zajišťuje převzetí a předání došlé a odeslané pošty Spravuje reklamní předměty, zpracovává žádanky a poskytuje podporu obchodnímu

    týmu v oblasti marketingu

    Připravuje sponzoringové / darovací smlouvy schválené představenstvem

    Připravuje podklady pro představenstvo se žádostmi, eviduje koloběh těchto smluv a plněníSpolupracuje na přípravě eventů pro zákazníky

    Zajišťuje podklady z úseků při přípravě PR článků či rozhovorů

    Zpracovává prezentace dle podkladů od jednotlivých úseků společnosti

    Zastupuje vedoucí sekretariátu generálního ředitele

    Nabízíme :

    Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno

    Odpovídající finanční ohodnocení

    Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně,

    5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu, ...)

    Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

    Nástup do pracovního poměru možný od 01. 08. 2019 na trvalý pracovní poměr.

    Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 25.

    07. 2019 do 12 : 00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.

    s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod.

    nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.

    Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - Asistent / ka finančního ředitele".

    Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa.

    Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

    Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)